LOGIN

طبق معمول سنوات گذشته، همایش بزرگ شام غریبان حسینی 1437ق با حضور دوستداران و سوگواران حضرت امام حسین علیه‌السلام و یاران باوفای آن حضرت، در بیت مرجع عالیقدر شیعه آیت الله العظمی حاج سید صادق حسینی شیرازی مدظله العالی در شهر مقدس قم برگزار شد.

در این محفل مرجع عالیقدر از تمام کسانی ­که به نحوی در برگزاری مراسم و شعائر حسینی در این دهه در جای جای این گیتی سهیم بودند تشکر و برای آنان دعا نموده و جهت قربانیان انفجارهایی که در عزاداری­‌های برخی کشورها صورت گرفت از درگاه حضرت احدیت طلب علوّ درجات کردند و شفای مجروحان این حوادث را از خدای متعال خواستار شدند.

ایشان در این همایش فرمودند: یکی از مسئولین هیئاتی که در حوادث اخیر و در مراسم عزاداری برای امام حسین علیه‌السلام در آن هیئت انفجار شده بود با من تماس گرفت، از او خواستم سلام و تعزیت مرا به مجروحان و بازماندگان شهدای این حادثه برساند، او گفت که برخی از بستگان شهدا آرزو می ­‌کنند که کاش جای شهیدان می­‌ بودند.

به‌ ­راستی آرزویی است بجا و خوشا به حال شهیدان در این راه. خدا از آنان بپذیرد و این توفیق عزاداری را برای همگان مستدام بدارد و ان‌ ­شاء الله در ماه‌­های محرم و صفر آینده در سلامت کامل به انجام وظیفه بپردازند.

درآمد 3

پیرو واقعى 4

الفاظ و مفاهیم آن 6

وظیفۀ امروز ما 8

نگاهی به تاریخ معاصر 10

پرهیز از رکود و خمودگی 11

عبرت تاریخ 13

فرصت های در اختیار 14

اعتراض بی پایه 17

دنیا باید بداند... 19

زیارت امام حسین علیه‌السلام در روز اربعین 23